Objednat
home
menu
Blog
Events
NEW
about
contact

KANAPKY

O nás

Vítejte v naší společnosti luxusních chlebíčků! Sme hrdí na to, že vyrábíme vynikající Kanapky pouze z nejkvalitnějších ingrediencí. Naše Kanapky jsou ručně vyráběny s láskou a snažíme se poskytnout gurmánsky zážitek každému zákazníkovi. Ať už je to pro firemní akci, svatbu nebo speciální příležitost, naše Kanapky jsou dokonalým doplňkem, který pozvedne jakoukoliv událost. Děkujeme, že nás zvažujete pro vaši nadcházející událost a těšíme se na sdílení naší vášně pro vynikající jídlo s vámi.

Co jsou KANAPKY?

Naše Kanapky jsou menší chlebíčky na základe z francouzské bagety, které jsou obložené kvalitními ingrediencemi jako například hovězí steak nebo foie gras, veganskými specialitami a různými domácími pomazánkami, ale také u nás najdete klasický šunkovo sýrový chlebíček v stylovém provedení - vždy v té nejlepší kvalitě. Při přípravě používáme zdravé ingredience jako himalájskou sůl, kokosový cukr, extra panenský olivový olej a mnoho dalších. Jsme hrdí na to, že vyrábíme Kanapky, které nejen vypadají skvěle, ale také vynikají svou ohromnou chutí. Snažíme se poskytnout zákazníkům unikátní zážitek z jídla, který vás zcela ohromí.

Náš tým

Seznamte se s talentovanými lidmi, kteří stojí za úspěchem společnosti Kanapky

  • Daniela Sleziaková

    CEO

    Daniela Sleziaková je hnací silou tohoto konceptu, působí jako generální ředitelka/majitelka a šéfkuchařka. Díky své vášni pro vytváření vysoce kvalitních a luxusních kanapek pouze z těch nejlepších surovin si Daniela vybudovala věrné fanoušky nejen v Bratislavě. Její dlouholeté zkušenosti šéfkuchařky v kombinaci s podnikatelským duchem jí pomohly vytvořit jedinečný a úspěšný podnik, který neustále roste. Danielino odhodlání dosáhnout dokonalosti a její snaha používat jen ty nejlepší suroviny se odráží v každé kanapce, kterou vytvoří, a je tak inspirací pro kuchaře i milovníky jídla.